Riadiace centrum mimozemských mikroorganizmov.

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA

Recesívna antivaxerská konšpirácia, mienená aj ako “ospravedlňujúca” obhajoba covid-disidentov a vojnových štváčov.

Slovenskí rádio-astronómovia sídliaci na streche obrátenej pyramídy Slovenského rozhlasu nedávno pri spektrografickom preskúmavaní povrchu Mesiaca objavili doteraz neznáme intenzívne vyžarovanie.

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA
Riadiace centrum mimozemskej inteligencie.
Jeho zdroj lokalizovali v tomto kráteri.

Počas neustáleho odpočúvania čiastočne dešifrovali obsah komunikácie prebiehajúcej medzi Zemou a týmto kráterom.

Vierohodne preukázali, že sa v ňom nachádza Hlavné riadiace centrum šírenia pandémie COVOD 19 a následného chaosu po celej zemeguli.

Z analyzovaných údajov vyplýva, že samotný vírus  COVID 19 je vlastne doteraz neznámou formou vyššej inteligencie, ktorá na Zemi vybudovala svoju spravodajskú a komunikačnú sieť. Jej prostredníctvom organizuje zatiaľ neznámymi kanálmi formy boja, vznik nových mutantov a ich bojového nasadenia v tom-ktorom regióne planéty.
K ich globálnemu rozširovaniu používajú stratégiu vytvárane tzv. MENTÁLNEJ HMLY u zatiaľ zdravých jedincov. Títo postihnutí netušia, že sa stali hostiteľmi vírusu, ktorý sa usídlil v ich dutine lebečnej.

Japonskí vedci to nevyvrátiteľne dokázali vyšetrením mozgov pomocou magnetickej rezonancie 200 000 tzv. covid-disidentov (pochybovačov).
Informáciu odvysielala japonská štátna TV NHK WORLD 20.12.2020.

Video je možné prehrať len priamo z kanála NHK WORLD-JAPAN

Títo ľudia si pripadajú celkom zdraví! Dokonca veľmi zdraví, až bezohľadne zdraví! Mutant vírusu sa rafinovane prejavuje tak, že z nich robí kolaborantov, ktorí pod rúškom ignorancie zdravého rozumu slepo plnia inštrukcie vyvolať vojnu všetkých proti všetkým!
WHO i vedci o tom z opatrnosti mlčia preto aby nevyvolali celosvetový chaos a paniku.  Medzi VIP hostiteľmi sú aj na Slovensku mnohí politici a iné významné persóny.

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA
slovenský odzemok

U nás na tento účinok niektorých mikroorganizmov nedávno upozorňoval prof. Flégr z ČSAV.

prof. Jaroslav Flégr, evolučný biológ RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA
prof. Jaroslav Flégr, evolučný biológ

O.i. zistil napr. u ľudí s toxoplazmózou v rozsiahlom a podrobnom výskume významne väčší výskyt zvláštneho sebavedomia, dopravných nehôd a iného rizikového správania. Vysvetľuje to oslabením INŠTINKTU SEBAZÁCHY. U myší infikovaných touto sprirochedou sa to prejavovalo tak, že miesto toho aby pred mačkami utekali začali sa im priamo núkať ako žrádlo. Veľmi podobné sú aj pozorovania pôsobenia iných mikroorganizmov. Ich inteligencia je o veľa vyššia ako tušíme. Však sú tu už miliardy rokov.

Zrejme sa naštvali na to čo na planéte stvárame. Aj preto sa rozhodli konať. Ich cieľom je totálna, komplexná a systémová likvidácia jedného invazívneho živočíšneho tvora, ktorý dočasne žije na tretej planéte obiehajúcej jednu hviezdu nazývanou Slnko,  sídliacej na okraji galaxie nazývanej Mliečna cesta .  Sú odhodlaní zabrániť mu v ničení tejto planéty a okupovaní celej slnečnej sústavy.

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA

 Vážny, nerecesívny dodatok!

Zvyknem sa sám seba pýtať, napríklad, – aká je pravda o pravde?! Kto má na ňu patent? Existuje vôbec?

Čím máme viac informácií tým sme viac dezorientovaní. Dnešný svet sa hemží paradoxami, ktoré niečo naznačujú, ale čo?!

Fakty sa stávajú údajmi, z nich sa stávajú čísla, percentá, s ktorými sa šibrinkuje ako sa komu chce. Víťaz nevyhral a porazený je víťazom. Dobré je zlé a to zlé sa stáva dobrom. Pravda je lžou a lož je pravdou. Dezorientácia je daň za ilúziu “slobody”. Priateľ je v skutočnosti „vlk v ovčom rúchu“ nepriateľ je vlastne maskovaný anjel. Krikľúňom tlieskame a múdri sedia v kúte.

Relativizácia všetkého vytvára mentálnu hmlu, v ktorej blúdime ako ovce.

Ľudia vždy potrebovali ideály, hviezdy za ktorými kráčali.

Vzdali sme sa ich. Nábožnému bájosloviu veríme i neveríme (ako kto a ako kedy) a objavom vedy nerozumieme. Zabúdame na humanizmus a izolujeme sa. Rozumom nezvládame dobu v ktorom žijeme. Stávame sa paranoickými a útočíme jeden na druhého. Utiekame sa k živočíšnym inštinktom, emóciám, úteku či k pohŕdaniu, k plytkým, exaltovaným a prchavým zážitkom. Hlavne nech sú čo najviac hlučné a vysvietené. To nie sú dobré znamenia! Ľudstvo sa dostáva evolučne do slepej uličky. Možno existuje spôsob ako tento vývoj usmerniť a z tejto cesty vycúvať. Možno existuje sila, ktoré to dokáže. Ak áno – potom to bude zrejme krutý diktát rozumu a racionálnej logiky. Vidím však len málo signálov naznačujúcich, že súčasné ľudstvo je pripravené a schopné prekročiť vrodené biologické stereotypy a svoje limity. Možno sme len prípravným živočíšnym druhom z popola ktorého vznikne nakoniec vyššia inteligencia, ktorá bude mať s biológiou málo spoločného.
Čo ak je tých právd mnoho. Každý mudrc, prorok, každé náboženstvo má tú svoju. Ani veda, konkrétne vedecké poznatky nemajú patent na pravdu. Rád by som vedel aká je pravda o pravde. Čo ak neexistuje jedna univerzálna pravda? Ak je pravdou, že všetko je relatívne – tak potom je na stole veľa vážnych otázok.
Napríklad. Sú internet a digitál darmi ľudstvu? Najhoršie na týchto výdobytkoch je to, že nielen premieňajú “reál na virtuál”, ale to, že manipulátori a propagandisti z oboch brehov tvrdia, že ich “virtuál je reál”. Civilizácia stojí pred novým obdobím “post reality”, “post faktov”, “post pravdy”, čiže  … .

Bude nakoniec všetko len virtuálna ilúzia a pravdu bude mať ten, kto bude mať silnú armádu?! Samozrejme mierotvornú. Čaká nás nový Babylon? Dokáže si s tým ľudstvo poradiť?

“Bellum omnium contra omnes.” (Thomas Hobbes)
Je to vážne!

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA

Covid sa valí svetom akoby sa nechumelilo

Rádio Slovensko: Koľko Slovákov verí konšpiráciam? 30.09. 2021

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA

Dopady pandémie COVID 19 na duševné zdravie

Aj v recesii sa môže ukrývať zrnko pravdy.

Viaceré zdroje poukazujú na to, že vírus COVID 19 sa objavil takmer súčasne na viacerých miestach planéty. Okrem čínskeho Wu-Chanu aj v Taliansku (v okolí Milána) v Thajsku, Laose a inde. Skupina talianskych lekárov a vedcov zverejnila výskum, podľa ktorého sa koronavírus COVID 19 vyskytoval v Taliansku už na jeseň roku 2019! Prvý prípad nového, vtedy ešte bezmenného corona víru vo Wu-Chane bol zistený (podľa hongkonského denníka South China Morning Post) 17. novembra 2019, ohlásený bol však až 31. decembra.
Ak je toto pravda – tak potom stojí pred ľudstvom rad nových otázok a hľadanie nových odpovedí na to ako sa vírusy šíria a čo sa deje na našej planéte.
Jednu z odpovedí naznačuje priložené vyjadrenie.
Odznelo počas Live Streamu II – HOVORME SPOLU 28.11.2021 od 9:00 do 22:00.

V panoptiku týchto pandemických a vojnových dní vyznievajú slová piesne Marcela Palondera z roku 1992 nanajvýš aktuálne.

AKÁ HRA SA VLASTNE HRÁ O LETENKU DO PEKLA?  ZA A PROTI KAŽDÝ HRÁ!JA VÁŽNE CHÁPEM, NECHÁPEM, ČO SA TU HRÁ?Ó RÍŠA ČLOVEČIA, Ó RÍŠA NAJVÄČŠIA, JA MÁM VÁŽNE STRACH MEDZI ĽUĎMI ŽIŤ. Ó RÍŠA SAMÝCH PRÁVD, KTORÉ KLAMÚ NÁS. JA MÁM VÁŽNE STRACH TU NA ZEMI ŽIŤ. Ó POZOR OVEČKY, VLK UŽ NEMÁ HLAD, JE TO ČUDNÁ VEC, KEĎ VLK NEMÁ HLAD. Ó POZOR MALIČKÍ , ČO SA BUDE HRAŤ, JE TO ČUDNÁ VEC, KEĎ VLK NEMÁ HLAD. AKÁ HRA SA VLASTNE HRÁ O LETENKU DO PEKLA? ZA A PROTI KAŽDÝ HRÁ! JA CHÁPEM, NECHÁPEM, ČO SA TU HRÁ?

Syntetický vírus, digitálne tanečnice, virtuálna realita – parodické zrkadlo dneška.

Tá hrozba vojny však virtuálna vonkcom nie je!

Ochrana zdravého rozumu – antifake video

RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA

napísal a vrátane videí editoval PhDr. Milan Kožiak (2021-22)

49 odpovedí na „RÁDIO-ASTRONÓMIA, COVID 19 a VOJNA“

 1. Tlieskam tomuto článku.
  Nemyslím si, že som predtým čítal jedinú podobnú vec. Je úžasné objaviť niekoho s niekoľkými skutočnými myšlienkami na túto tému. Vážne… ďakujem, že ste to zavesili. Celá táto webová stránka je niečo, čo je na internete potrebné, niečo s trochou originality. Inšpirovali ste ma.

 2. Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you’re just extremely great. I really like what you have acquired here, really like what you are saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still care for to keep it sensible. I can’t wait to read much more from you. This is actually a great website.

 3. Tento blog ma priviedol k zamysleniu, prečo som sa na svet predtým nepozeral aj takto. Osobne mi skutočne otvoril oči, pokiaľ ide o konkrétnu tému – vzťahu pandémie, vojny a vplyvu síl o ktorých takmer nič nevieme. Použili ste na ich priblíženie recesiu so zábavnou scifi konštrukciou, ale podali ste to tak, že to motivuje k zamysleniu. Väčšina z toho, čo vyjadrujete, je stále aktuálnejšia a preto aj legitímna. Celkom pútavo urobené. Takéto pohľady sú veľmi ojedinelé a preto aj cenné.Takže pokračujte a osviežujte naše videnie.

 4. This site really has all the info I wanted concerning this subject and didn’t know who to ask.

 5. Right here is the right webpage for anyone who wishes to understand this topic. You definitely put a fresh spin on a subject that’s been discussed for ages. Excellent stuff, just excellent.

 6. I was more than happy to find this site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely really liked every part of it and i also have you saved as a favorite to check out new stuff on your website.

 7. Good write-up. I absolutely love this website. Keep it up!

 8. May I just say what a comfort to find somebody that perceives these possible influences and connections. You actually know how to bring an issue to light and make it important. More people ought to look from this site at this and understand this side of the story.

 9. This is a topic which is near to my heart… Thank you! Where are your contact details though?

 10. May I just say what a comfort to discover someone that actually knows what they’re talking about over the internet. You actually realize how to bring an issue to light and make it important. More and more people have to check this out and understand this side of the story. I was surprised that you aren’t more popular since you definitely have the gift.

 11. Hey there! I just wish to give you a big thumbs up for your great information you have got here on this post.

 12. I seriously love your blog.. Very nice colors & theme. Did you develop this amazing site yourself? Please reply back as I’m attempting to create my own blog and want to know where you got this from or exactly what the theme is named. Cheers.

 13. Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this post and also the rest of the site is also very good.

 14. An interesting discussion is definitely worth comment. I believe that you need to publish more about this subject matter, it may not be a taboo matter but usually folks don’t talk about these subjects. To the next! Cheers!

 15. It’s difficult to find educated people on this topic, however, you sound like you know what you’re talking about! Thanks

 16. Hi there! This article couldn’t be written any better! Looking at this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I will send this post to him. Fairly certain he’s going to have a very good read. I appreciate you for sharing!

 17. Hello there! I just would like to offer you a huge thumbs up for the great info you have got here on this post. I will be coming back to your website for more soon.

 18. Everything is very open with a really clear explanation of the issues. It was truly informative. Your website is very useful. Thank you for sharing!

 19. Aw, this was a very good post. Taking a few minutes and actual effort to create a really good article… but what can I say… I put things off a lot and never manage to get anything done.

 20. you are truly a excellent webmaster. The web site loading velocity is amazing. It kind of feels that you’re doing any unique trick. Also, The contents are masterpiece. you’ve done a fantastic job on this subject!

 21. Užil som si každý kúsok vášho článku. Naozaj ďakujem! Píšem od protinožcov a zdieľam na moich účtoch v soc. sieťach. Takýto recesny pohľad čistí myseľ od balastu a od tej spomínanej mentálne hmly. Hoci otázky, veľké otázky zostávajú vysieť vo vzduchu.

 22. It’s hard to find educated people on this topic, but you seem like you know what you’re talking about! Thanks

 23. Spot on with this write-up, I seriously believe this website needs a lot more attention. I’ll probably be back again to read through more. Thanks!

 24. Wonderful post! We will be linking to this particularly great article on our site. Keep up the great writing.

 25. You are so awesome! I do not believe I’ve truly read through anything like that before. So great to find another person with some genuine thoughts on this subject. Seriously.. many thanks for starting this up. This site is one thing that’s needed on the web, someone with a bit of originality.

 26. Thanks for the article.Really thank you! Keep writing.

 27. Veľká vďaka za tento článok. Páči sa mi ironický prístup k správniu mnohých ľudí v poslednom čase.. Naozaj sa teším na ďalšie podobné články. Mám podobné videnie a preto ma potešilo,že to niekto takto vidí tiež. Už som sa obával, či som sám ok. Takže potešenie na mojej strane.

 28. Thanks for sharing, this is a fantastic blog post.Really looking forward to read more. Keep writing.

 29. Fantastic blog. Really Great.

 30. Thanks so much for the blog post.

 31. I am so grateful for your blog post.Thanks Again.

 32. Zajímavý pohled! Myslím, že něco takového jsem ještě nečetl. Je úžasné najít další osobu s několika jedinečnými myšlenkami na toto téma. Navíc s ironickým humorem. Opravdu… děkuji, že jste to spustili. Tato stránka je něco, co je na webu zapotřebí, někdo s trochou originality.

 33. Hey there! I’m at work surfing around your blog from my new iphone!Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all yourposts! Carry on the fantastic work!

 34. I will immediately clutch your rss feed as I can not tofind your email subscription hyperlink or e-newsletter service.Do you have any? Kindly allow me understand so that I may justsubscribe. Thanks.

 35. An fascinating discussion is worth comment. I believe that you need to write more on this subject, it may not be a taboo topic but generally people are not sufficient to speak on such topics. To the next. Cheers

 36. I am really impressed with your writing skills and also with the layout on your blog.Is this a paid theme or did you modify it yourself?Either way keep up the nice quality writing, it’s rare to see a great blog like this one these days.

 37. Nedokážem sa dostatočne poďakovať za tento blog. Dlho som hľadal niečo podobné,ale väčšinou všetci k tejto téme pristupujú naiavne, politicky, alebo smrteľne vážne. Ten blog má božskú iskru, vlastne celý je iskrivý. Najmä ten záver mi dal viacero odpovedí, hocí sám je plný otázok. Cool.

 38. Hello. excellent job. I did not expect this. This is a impressivestory. Thanks!

 39. This design iis steller! You definitely know how to keep a reader amused.

  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blkog (well, almost…HaHa!) Greaat job.
  I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it.
  Too cool!

 40. Hltal jsem každou větu. Mimořádně zajímavý pohled. Zlášť ten dodatek plný otázek je hodný mudrce. Pane, nejste Vy náhodu ten táta v tom létajícím talíři, který se slitoval a přistál na Zemi, aby ukázal synovi tu krásnou Modrou planetu? Smekám před Vami svůj klobouk.

 41. Geniálne. Taká Lasicovská recesia. Láskavý nadhľad potešil moju dušu. Autor blogu vie, že pravdu nevlastní nik, ani Matovič, ani Banáš, ani Bukovský, ani on sám. A má pravdu. 🙂
  Celá zemeguľa je len zrnkom prachu v Galaxii.

 42. What’s up, I log on to your blogs like every week. Your humoristic style is witty, keep doing what you’re doing!

 43. ja som to tušila. moja pneumologička mi raz povedala, že oni (baktérie, vírusy) sú tu už miliardy rokov, dávno predtým ako ľudstvo začalo vznikať v Afrike pred 200-tisíc rokmi. robia si s nami čo sa im zapáči.

 44. Eva Štefančíková Nová píše:

  Bohužiaľ je to presne tak.

 45. Veľmi trefne a výstižne popísané. Žiaľ, tak to je. Podpisujem sa pod “ilúziu slobody”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *