AVS špeciálne zvuky ako jemná vibračná masáž mozgu

AVS špeciálne zvuky ako jemná vibračná masáž mozgu.

O vplyve hudby na správanie a prežívanie človeka vieme toho iste všetci dosť. Podobný, možno povedať ešte výraznejší a neurofyziologicky čistejší účinok majú aj nehudobné zvuky rôznej frekvencie, intenzity a fázového posunu. Zvlášť účinné, pre potreby neurofyziologickej optimalizácie činnosti mozgu sú napr. duálne binaurálne zvuky s miernym frekvenčným alebo fázovým posunom. Mozog je jemná rôsolovitá (štruktúra) suspenzia, ktorá okrem spracovávania pocitov , vnemov, myslenia a mnohých iných funkcií aj inak reaguje na vonkajšie podnety.
Asi je vhodné zmieniť sa o jednoduchom fígle, ktorý prístroje AVS a ADS využívajú. Ak napr. prehrávame prostredníctvom slúchadiel v jednom uchu 124 Hz/s a v druhom uchu 114 Hz/s – s opačnou fázou, v mozgu sa to vyskladá tak, že tých 100 Hz sa vzájomne neutralizuje, anihiluje a na mozog pôsobí len 10 hz. Čo je frekvencia bioprúdov činnosti mozgu známa ako alfa hladina +/-. Inak pomerne ťažko dosiahnuteľná, hoci rôznymi autosugestívnymi a meditačnými postupmi, ľudstvom odjakživa využívanými.

binaural-beats

Mozog túto externú frekvenciu absorbuje, ľahko ju príjme, splynie s ňou a doslova sa lieči, zotavuje. Čiže nemôžeme hovoriť o nejakej manipulácii, alebo zásahu do organizmu ako je to v prípade, napr. medikamentov. Väčšina ľudí nemá ani šajnu o tom ako účinkuje napr. taký aspirín a predsa ho bez zábran užíva. Tých 10 Hz/s prirodzene nepočujeme, ľudské ucho počuje zvuky od 15 – 20 Hz/s. Tých 10 Hercov už vyvoláva len vibrácie, s ktorými mozog ľahko rezonuje. To, že sa v mozgu skutočne vyskladá z pôvodných 124 a 114 Hz len 10 HZ sa dá ľahko dokázať rôznymi experimentmi. Najlepší dôkazom je pochopiteľne EEG.
Pokiaľ ide o CNS, takéto vibrácie dokázateľne veľmi jemne zasahujú mozgovú hmotu, až na úrovni synaptických spojení nervových vlákien. Celé to pôsobenie je dnes už zdokonalené aj o spomínané vizuálne podnety.
AVS 1
AVS 1

Prístroje AVS optimalizujú činnosť celého mozgu, vrátane mozgovej kôry okrem zvuku aj prostredníctvom špeciálnych svetelných podnetov . Tieto nové prístroje, ktoré sa trochu nešikovne nazývajú Psychowalkmany a ktoré dnes už vyrábajú desiatky firiem po celom svete sú bezpečné a iste menej rizikové ako mnohé psychofarmaká, ktoré sú už zo svoje podstaty cudzorodé látky.

Záverom len toľko, že využívanie najnovších poznatkov neurovied na zlepšenie činnosti CNS a optimalizáciu psychických stavov je vo svete na prudkom vzostupe.  Mnohí významní politici na západe i východe, novinári, ale aj špičkoví umelci a športovci ich pravidelne využívajú na relax, stimuláciu invencie, kreativity,
zlepšenie kondície, odolnosti voči záťaži a stresu. atď. – hoci o tom neradi hovoria. Považujú to za výsostne súkromnú vec. Ako perličku uvediem, že astronauti na vesmírnej stanici ISS majú slúchadla a okuliare s takýmito programami pripojené ku každému lôžku.

AVS jemná vibračná masáž mozgu.

AVS 2

AVS 2

AVS 4

DNA a slovo
DNA a slovo

Pre niektorých z nás možno vhodná inšpirácia k úvahám o sile slova, hudby a zvukov. Tie vraj menia nielen naše správanie a emócie, ale aj náš kód. Špirála poznania vesmíru, hmoty a života sa otvára novým mystériám.

DNA reprogramovanie
DNA reprogramovanie

Dobré slovo lieči, zlé pomaly zabíja. A je vraj takmer jedno, či ho vyslovuje niekto v našej blízkosti, alebo ho počujeme z televízie či z rádia.

Odkaz na pôvodné zdroje.

 

 

8 odpovedí na „AVS špeciálne zvuky ako jemná vibračná masáž mozgu“

  1. Good day! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this post to him. Fairly certain he will have a good read. Many thanks for sharing!

  2. I must thank you for the efforts you’ve put in penning this blog. I am hoping to view the same high-grade blog posts from you in the future as well. 😉

  3. admin pre Emil Kováč píše:

    napíšte na psychobalzam@hotmail

  4. Dobrý deň, rada by som sa dozvedela niečo viac o Vašich prístrojoch, parametre, cena, indikácie a pod.
    ĎAkujem

  5. inšpirujúca je táto stránka. Aspoň pre mňa. Ako sa môžem dostať k skladbám na obaloch CD AVS 2? Čo znamená skratka AVS?

  6. Psychobalzam – pridaj nejakú zvukovú ukážku, o čo vlastne ide? zaujíma ma to, niečo na tom môže iste byť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *