AVS neurotechnologie

Moderné AVS neurotechnológie pomáhajú prežiť v dnešnom svete

Moderné AVS neurotechnológie nielenže zvyšujú mentálny potenciál človeka a  jeho výkonnosť, ale aj zmierňujú vplyv stresu a prispievajú tým  k  zlepšovaniu sociálnych vzťahov a tiež imunologických reakcií organizmu. 

Moderné AVS neurotechnológie používajú mnohí umelci, športovci, herci,politici, vedci, ...

Už v nedávnej minulosti ich úspešne používali mnohí umelci, športovci, herci, politici, vedci, …

napríklad

David Beckham, bývalý anglický fotbalista.

George Clooney, americký herec, režisér, producent a scénárista. Držiteľ 3 Zlatých Glóbusov a 2 Oskarov.

Harry Belafonte, spevák, hudobník, skladateľ.

Demi Moore a Connie Sellec, herečky.

Arnold Schwarzenegger, Burt Reynolds. herci.

Rayma Ditson-Sommer, Julian Isaacs, Anna Wise, Nina Coxhead, psychológovia.

Viac TU

Neurotechnológiu AVS využíva vo svoje praxi tiež stále viac českých a slovenských psychológov a terapeutov.

Je to aj zásluha Jána Valucha (ml.), autora mnohých populárno-vedeckých článkov o mozgu a neurotechnológiách  a dvoch mimoriadnych publikácií.

Jan Valuch

Jána Valuch ml. študoval filozofiu, psychológiu, štandardnú medicínu a medicínu alternatívnu. V oblasti “vied o zdraví”, alternativnej medicíny a osobného rozvoja vyzkúšal a používá desiatky nejrôznějších metód, počínajúc jógou, cez NLP, mentálneho programovania až po jedinečné liečebné a rozvojové postupy. So svojím otcom založil spoločnosť Galaxy a vytvoril z nej najväčšiu firmu v tomto odbore v Európe. Je prezidentom WAAT (World Asociation of AVS technology).  V súčasnosti pôsobí tiež ako mentálný kouč.

 

Jan Valuch - Ako prežiť v dnešnom svete 3
Jan Valuch – Ako prežiť v dnešnom svete

Publikácia je dostupná TU

AVS hladiny vedomia

Výber z kazuistiky jedného záchranára.
ilustračné foto. zdroj:https://www.galaxy.cz/blog/jako-zachranar-propadl-chronickemu-stresu–vylecil-ho-avs-pristroj
Daniel (35)

„Před půl rokem, když jsem měl službu, se stala nepříjemná událost, kdy už jsme bohužel nedokázali jednoho malého pacienta zachránit. Dost mě to vzalo. Byl jsem zvyklý na každodenní stres, kdy člověk musí jednat rychle, naprosto přesně, ale zároveň klidně. Ale po této události můj stres došel do stavu, kdy jsem se bál přijmout další telefonát, aby se mi zase nerozbušilo srdce a nezlomil hlas,“

„Nejvíc mě mrzí, že jsem svůj stres z práce přenesl domů na těhotnou manželku,“ vzpomíná Daniel a dodává, že první týdny po porodu byly skutečně náročné. „Moje žena a malinkatý syn mě potřebovali, ale já byl myšlenkami jinde. Oba jsme byli nevyspalí, hádali jsme se, já jsem neměl jak vypnout – doma i v práci byl jen samý stres,“

I když Daniel vyzkoušel různé relaxační metody k odbourání stresu, účinně zafungoval až AVS přístroj. Jak sám přiznává, jeho účinkům nejdřív příliš nevěřil. Jako vystudovaný zdravotník měl dojem, že mu mohou pomoci jen farmaka – léky jako antidepresiva nebo betablokátory proti stresu –, ale mýlil se.

„Kamarád mi půjčil přístroj Relaxman Premium od značky Galaxy. Pouštěl jsem si různé relaxační programy každý večer před spaním a neuvěřitelně mi to pomohlo. Snáz jsem usínal, v noci jsem se nebudil leknutím, ráno jsem se cítil uvolněný a odpočatý. Přístroj mi pomáhá dobře se vyspat i přes den, když dospávám noční. Dokonce bych řekl, že mi AVS přístroj zachránil manželství , … “

 

 

blog napísal a priebežne edituje  PhDr. Milan Kožiak 

Views: 71

4 odpovede na „Moderné AVS neurotechnológie pomáhajú prežiť v dnešnom svetes“

  1. Pracuji jako manažer a zároveň dálkově studuji ČVUT obor:
    Softwarové technologie a management. Což je velice náročné, zvláště ve zkouškovém období, kdy již nezbývá čas, abych se mohl věnovat sportu,který udržuje mou psychickou rovnováhu. Proto jsem se rzohodl vyzkoušet AVS Psychowalkman Laxman. Výrazně přispěl ke zvládnutí zkoušek a zároveň udržet stálý výkon i v zaměstnání.
    Tuto technologii
    pokládám za velice průlomovou.

  2. Bez osobní zkušenosti bych nikdy nevěřil, že tato miniaturní elektronická „hračka“ dokáže vnést do mého života tolik duševní pohody a štěstí.
    Věřím, že to zvyšuje i imunitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *